Hurobike Plan Turisztikai célú kerékpárút hálózat tervezése a Körösök Völgyében

Létrehozva: 2012-12-03 09:09 | Szerző: OPSKMM.

Kis Sándor: A büntető arány 34-15, a szerencse most nem nekünk kedvezett...

TISZAÚJVÁROSI TISZA TV--MEZŐBERÉNYI KK.  81-72 (19-14; 14-23; 23-19; 25-16)

Tiszaújváros 100 néző

Tiszaújváros: Tóth 4; Pöstényi 19; Kóthay 17/3; Lajsz 12; Magyar 21/12  cser: Sebők 2

Mezőberény: KIS G. 23/12; ZSÍROS 19/12; Sütő 4; Hovorka; Jenei 1; cser: Kis S.  5/3; RÁCZ 18; Nemes 2; Németh

Igazi alsóházi rangadó volt, a csapatok felváltva vezettek, a két csapat között öt pont volt a legnagyobb különbség. Az utolsó negyedben a két percig nem tudott a berényi csapat kosarat szerezni, és itt el is dőlt a mérkőzés. Nagyon biztató, hogy az utolsó három mérkőzésen nem játszott alárendelt szerepet a Mezőberény, erre lehet építeni.

Kis S.: Most a szerencse nem nekünk kedvezett. nem szoktam a játékvezetőkkel foglalkozni,de egy adat a ténykedésükhöz, a büntető arány 34-15.

Írjon üzenetet a hírrel kapcsolatban.

Köszöntő

Tisztelt Látogató!

Mezőberény a "finoman elbűvölő település" nevében nagy tisztelettel és szeretettel köszöntöm a világhálón városunkba érkező vendégeket, érdeklődőket!