A Javascript futtatási lehetőség nincs bekapcsolva böngészőjében, ezáltal az oldal korlátozottan tekinthető meg! Kérjük kapcsolja be!
Mezőberény Város - A Sportünnep eredményei

Hősi Halottaink

Ipari park

TÁMOP Projektek

ÁROP pályázatok

KÖZOP pályázatok

Pályázatfigyelő

HURO

A Sportünnep eredményei

Nyomtatás
Létrehozva: 2019-08-21 13:37 | Szerző: O.P.S.K.M.M.
Kategória: Programok
|
Kibocsátó: O.P.S.K.M.M.


A 23. Berényi Napok keretében 2019. augusztus 19-én Sportünnepet tartottunk, az érdeklődők számos sportágat kipróbálhattak, megnézhettek, volt jóga, aqua-fitness, nyílt edzést tartott a Malom Fitness DSE, illetve több sportágban szerveztek versenyeket, bajnokságokat.


Ezek eredményei:

 

Városi úszóverseny

 

Összesen: 67 nevező

 

Felnőtt férfi mell kategória (23-38. Éves korosztály)

  1. Kósa György
  2. Nagy Tibor
  3. Szilágyi Miklós

 

Felnőtt férfi mell kategória (39-52 éves korosztály)

  1. Csirmaz Sándor
  2. Eczeti György
  3. Várhalmi Zsolt

 

Felnőtt férfi gyors kategóriában

  1. Kósa György
  2. Csirmaz Sándor
  3. Nagy Tibor
  4. Eczeti György
  5. Prorok Márton

 

Felnőtt férfi hát kategóriában

  1. Kósa György
  2. Csirmaz Sándor
  3. Prorok Márton
  4. Fábián Gábor

 

Felnőtt női hát kategóriában

  1. Pappné Kőszegi Ilona

 

Gyermek fiú hát kategóriában

  1. Konyecsni Milán

 

Gyermek lány hát kategóriában

  1. Eczeti Zsófia

 

Felnőtt férfi pillangó kategóriában

  1. Csirmaz Sándor
  2. Kósa György

 

Gyermek fiú pillangó kategóriában

  1. Konyecsni Milán
  2. Budai Gergő
  3. Hajdú Zétény

 

Gyermek lány pillangó kategóriában

  1. Eczeti Zsófia

 

Felnőtt női mell kategóriában

  1. Hekk Andrea
  2. Szentpétery – Nagy Valéria
  3. Pappné Kőszegi Ilona
  4. Nagy Ferencné

 

Gyermek fiú mell kategóriában (10 éves korosztály)

  1. Frey Márton Sándor
  2. Budai Bence
  3. Plavecz Máté

 

Gyermek fiú mell kategóriában (10-13 éves korosztály)

  1. Konyecsni Milán
  2. Hajdú Zétény
  3. Budai Gergő
  4. Várhalmi Máté

 

Gyermek fiú gyors kategóriában (7-10 éves korosztály)

  1. Prorok Máté
  2. Budai Bence
  3. Prorok Péter

 

Gyermek fiú gyors kategóriában (11-13 éves korosztály)

  1. Konyecsni Milán
  2. Hajdú Zétény
  3. Budai Gergő

 

Gyermek lány mell kategóriában (8-10 éves korosztály)

  1. Eczeti Zsófia
  2. Lázár Gréta
  3. Budai Zoé Kinga

 

Gyermek lány mell kategóriában (10-13 éves korosztály)

  1. Hoffmann Márta
  2. Halász Panna
  3. Csákányi Dóra

 

Gyermek lány gyors kategóriában (8-10 éves korosztály)

  1. Eczeti Zsófia
  2. Várhalmi Flóra
  3. Budai Zoé Kinga

 

Gyermek lány gyors kategóriában (12-13 éves korosztály)

  1. Halász Panna
  2. Hoffmann Márta

 

Felnőtt férfi váltó kategóriában

  1. Csirmaz Sándor

Eczeti György

Szilágyi Miklós

 

  1. Plavecz János

Kósa György

Prorok Márton

 

Gyermek váltó fiú kategóriában

 

  1. Konyecsni Milán

Hajdú Zétény

Budai Gergő

 

  1. Lázár Panna

Lázár Gréta

Winter Nóra

 

  1. Plavecz Bálint

Frey Márton Sándor

Budai Bence

 

X. Városi asztalitenisz

 

Ifjúsági /gyermek (7 induló)

  1. Gézárt Barnabás
  2. Budai Bence
  3. Budai Gergő
  4. Prorok Máté
  5. Eszenyi Bence
  6. Kósa Erika
  7. Budai Zoé

 

Női (5 induló)

  1. Szabó Ildikó
  2. Rása Ildikó
  3. Márkus Katalin
  4. Pintérné Szűcs Éva
  5. Hajdu Ildikó

 

Senior (9 induló)

  1. Gézárt Zoltán
  2. Bagi József
  3. Sánta Ferenc

Koncsag Ferenc

 

Profi /férfi (4 induló)

 

  1. Kósa János
  2. Bagi Kata
  3. Benyo György
  4. Barna Márton

 

Strandröplabda bajnokság

 

20 induló csapat – max. 3 fős csapatok

 

1. Jónás: Jónás Làszló, Zsíros Gábor, Ignàcz János

2. Kézisek: Kovács Péter, Varsandán Ádám

3. Chikano Bulls: Zsíros Péter, Tóth János, Ramos Miron

 

Teniszverseny eredmények

 

12 páros (24 fő) jelentkezett a rendezvényre.

  1. helyezett     Ambrudán Attila és Oláh Imre
  2. helyezett     Boczonádi Tamás és S. Nagy Imre
  3. helyezett     Kis Lajos és Kis Barna

 

 

A III. Mezőberényi Triatlon Kóstoló eredményét  ITT találja.

 


Írjon üzenetet a hírrel kapcsolatban.


Köszöntő

Tisztelt Látogató!

Mezőberény a "finoman elbűvölő település" nevében nagy tisztelettel és szeretettel köszöntöm a világhálón városunkba érkező vendégeket, érdeklődőket!

Tovább a köszöntőhöz »

Keresés

Eseménynaptár

Események képekben

Mezőberényi Hírmondó

Legfrissebb számunk letöltése


Legfrissebb hírmondó

Korábbi számok »

Mezőberény Webkamera

webkamera

Mezőberény Mobile

mbmobile kép

Anyakönyvi hírek

2019. augusztus hónapban

házasságot kötöttek

 

Dr. Márok Soma és Dr. Koncsag Katalin

 

Rónai Róbert és Pocsai Márta

 

Fehér Árpád és Nagy Krisztina

 

Horváth Béla János és Farkas Henrietta

 

Torma Sándor és Dr. Barkász Erika

 

Winter András és Jakusovszki Ilona

 

Fodor Ádám Gergely és Bajnai Zita

 

Vári Tamás László és Tóth Szilvia

 

Balog Róbert és Lévai Katalin

 

Baukó Szabolcs András és Kovács Erika

 

Papp Attila György és Püski Andrea

 

Jánoska Tamás Zsolt és Dorozsmai Zsanett

 

Szabó Sándor és Stibán Annamária Erika

 

 

2019. augusztus hónapban

 elhunytak

 

 

Jozaf Jánosné szül. Kelemen Margit (1951)
 
Stéfán András (1931)
 
Ilyés Gáborné szül.Bagi Margit (1937)
 
Braun Mihály (1928)
 
Rück Lászlóné szül. Ancsin Edit (1942)
 
Török Györgyné szül. Virág Mária (1940)
 

Bajkai Ferencné szül. Németh Irén (1934)

 

 

 

 

Origami, Mezőberény

origami logo

Látogató statisztika

JOGpontOK

jogpontok