A Javascript futtatási lehetőség nincs bekapcsolva böngészőjében, ezáltal az oldal korlátozottan tekinthető meg! Kérjük kapcsolja be!
Mezőberény Város - Az ÍZŐRZŐK Mezőberényben

Hősi Halottaink

Ipari park

TÁMOP Projektek

ÁROP pályázatok

KÖZOP pályázatok

Pályázatfigyelő

HURO

Az ÍZŐRZŐK Mezőberényben

Nyomtatás
Létrehozva: 2020-05-27 08:08 | Szerző: PmH. Titk.
Kategória: Innen-onnan
|
Kibocsátó: Önkormányzat


2020. május 25-26-án a Duna Tv Ízőrzők műsorának stábja érkezett városunkba. Zolnai Róbert a Vadász Sörkert 14-es Pubfood tulajdonosának ötlete nyomán és a Mezőberény Értékeiért Egyesület, Fábián László támogatásával mód nyílott, hogy városunk értékeit, ízvilágát bemutathassuk.


 

A látogatás alatt beszélgettek Siklósi István polgármesterrel, Körösi Mihály helytörténésszel a város értékeiről, értéktáráról, a város múltjáról, jelenéről. Mindezt színesítette a Berény Táncegyüttes Egyesület és a Szlovák Páva műsora, a Muzeális Gyűjtemény, a Bodoki Vízügyi Múzeum és az I. ker. Evangélikus (német) templom bemutatása. A főzésben Robi mellett többek között Tánczos Imi, Kispál Imi, Freyné Pötyi néni, Drenyovszkiné Ani és a Madarász Házikolbász csapata működött közre. A programnak a Madarász tanya nyújtott méltó helyszínt. Az ételeket és a felvett helyszíneket a stáb választotta ki és építi be a műsorba szigorú szabályok szerint.
Köszönjük minden közreműködőnek, többek között a mobil kemencekészítő Kis Zoltánnak -DÁSA- és minden támogatónak, hogy a program létrejöhetett, és újabb módon, újabb oldaláról sikerült Mezőberényt bemutatni. Köszönet Róka Ildikónak és Móczár Istvánnak a türelmüket és hogy bennünket választottak!

 

G A L É R I A


Írjon üzenetet a hírrel kapcsolatban.


Köszöntő

Tisztelt Látogató!

Mezőberény a "finoman elbűvölő település" nevében nagy tisztelettel és szeretettel köszöntöm a világhálón városunkba érkező vendégeket, érdeklődőket!

Tovább a köszöntőhöz »

Keresés

Eseménynaptár

Események képekben

Mezőberény Webkamera

webkamera

Mezőberény Mobile

mbmobile kép

Anyakönyvi hírek

2020. július hónapban

házasságot kötöttek

 

Mircsóf Tihamér (Mezőberény) és Kiss Éva Adrienn (Mezőberény)

 

Bánfalvi Roland (Mezőberény) és Bobály Katalin (Mezőberény)

 

Ramos József (Mezőberény) és Herczeg Katalin Tünde (Mezőberény)

 

Fábián Balázs Pál (Mezőberény) és Megyeri Kitti (Mezőberény)

 

Balog Péter Attila (Mezőberény) és Hrabovszki Kitti (Mezőberény)

 

Bési István (Murony) és Zsiga Margit Zsuzsanna (Mezőberény)

 

Benyovszki Róbert (Mezőberény) és Koloh Nóra (Mezőberény)

 

Szabó Sándor (Mezőberény) és Nyerlucz Ilona (Mezőberény)

 

Kozma Dániel (Mezőberény) és Hoffmann Márta (Mezőberény)

 

Varga Péter (Mezőberény) és Kovács Anita (Mezőberény)

2020. július hónapban

 elhunytak

 

Prorok Jánosné (Cservenák Ilona) (1924)

 

Benyovszki Pál (1947)

 

Nagy János (1958)

 

Schmidt Mártonné (Adamik Mária) (1931)

 

Kurucz Gergelyné (Imre Magdolna) (1936)

Origami, Mezőberény

origami logo

Látogató statisztika

JOGpontOK

jogpontok